Váhy 50g

Název

Váhy 50g

Složení

Fotografie

Účinky

Posílení ledvin a močového měchýře-(Váhy)
Čajová směs blahodárně působí na činnost ledvin. Usměrňuje rovnováhu tekutin v těle a vydatně napomáhá k čištění krve (špatný krevní obraz). Je vhodná pro prevenci ale i jako pomocný přípravek při léčbě ledvin a potížích s krevním obrazem. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme kombinovat s Propolisovou tinkturou a tinkturou Urologickou Milota. Složení: meduňka nať, koriandr plod, kokoška nať, jehlice kořen, fazole plod bez semen, lišejník islandský, vrbovka nať. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 15 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 3-4 týdny. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 6 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Užívání

Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 15 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 3-4 týdny. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 6 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Popis

Složení: meduňka nať, koriandr plod, kokoška nať, jehlice kořen, fazole plod bez semen, lišejník islandský, vrbovka nať. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. 

Váhy 50g
Váhy 50g