Střelec 50g

Název

Střelec 50g

Složení

Fotografie

Účinky

Posílení pohybového systému-(Střelec)
Čajová směs blahodárně působí na pohybový systém, především na kosti a kostní dřeň. Užívá se především jako doplněk při nemocech revmatického původu, ale i při onkolog.onemocněních. Napomáhá také při bolestech křížové kosti a dolních končetin. Vhodný i jako prevence při chřipkách. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme kombinovat s tinkturou Pročišťující s ostropestřecem Milota. Složení: pýr oddenek, lopuch kořen, vrba kůra, máta nať, oman kořen. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 5-6 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Užívání

Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 5-6 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Popis

Složení: pýr oddenek, lopuch kořen, vrba kůra, máta nať, oman kořen. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. 

Střelec 50g
Střelec 50g