Štír 50g

Název

Štír 50g

Složení

Fotografie

Účinky

Podporující činnost pohlavních orgánů-(Štír)
Čajová směs blahodárně působí na hormonální činnost a prokrvení pohlavních orgánů. Vyrovnává narušenou sexualitu obou pohlaví. Vhodná jako prevence při poruchách močového měchýře a konečníku. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme kombinovat s Mumiovou tinkturou a tinkturou Imunostim Milota. Složení: oman kořen, vrbovka nať, fenykl plod, měsíček květ, rozmarýn list, průtržník nať, krvavec toten kořen, arnika květ s kořenem. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 2-3 týdnů a 2x ročně. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Užívání

Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 2-3 týdnů a 2x ročně. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Popis

Složení: oman kořen, vrbovka nať, fenykl plod, měsíček květ, rozmarýn list, průtržník nať, krvavec toten kořen, arnika květ s kořenem. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. 

Štír 50g
Štír 50g