Ryby 50g

Název

Ryby 50g

Složení

Fotografie

Účinky

Posílení lymfatického systému - (RYBY)

Čajová směs napomáhá ovlivňovat blahodárně činnost lymfatického systému celého organizmu a přispívá k jeho upevnění. Je vhodný i při onemocněních a bolestech (úrazech, zlomeninách) dolních končetin. Dopručuje se užívání jako doplněk výživy při chemoterapiích. Čaj možno kombinovat s lymfatickou masáží. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme kombinovat s Propolisovou tinkturou nebo tinkturou Imunostim od fa. Milota. Složení: Jmelí nať, Fazole plod bez semen, Oman kořen, Kopřiva nať, Kakost nať. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 vrchovaté polévkové lžíce přelít 0,5l vařící vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně, minimálně 2-3 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Užívání

Užívání: 1,5 vrchovaté polévkové lžíce přelít 0,5l vařící vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně, minimálně 2-3 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Popis

Složení: Jmelí nať, Fazole plod bez semen, Oman kořen, Kopřiva nať, Kakost nať. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky.

Ryby 50g
Ryby 50g