Na hubnutí 50g

Název

Na hubnutí 50g

Složení

Fotografie

Účinky

Na Hubnutí
Čajová směs - Na Hubnutí. Aktivně vypomáhá urychlit spalování tuků a cukrů v těle. Doporučujeme nasadit dietní režim a věnovat se aktivnímu pohybu. Z potravy vyřadit hlavně tučné mléčné výrobky. Pro zvýšení účinnosti se doporučuje kombinovat s tinkturou Pročišťující s Ostropestřcem Milota. Složení: medvědice list, jalovec plod, tymián nať, fenykl plod, jitrocel list. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 pol. lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 15 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 4-5 týdnů. Nesladit. Neužívat déle než 6 týdnů. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 12 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Užívání

Užívání: 1,5 pol. lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 15 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 4-5 týdnů. Nesladit. Neužívat déle než 6 týdnů. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 12 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Popis

Složení: medvědice list, jalovec plod, tymián nať, fenykl plod, jitrocel list. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. 

Na hubnutí 50g
Na hubnutí 50g