Kozoroh 50g

Název

Kozoroh 50g

Složení

Fotografie

Účinky

Posílení vazů, úponů a šlach-(KOZOROH)
Čajová směs blahodárně působí na pohybový systém, především vazů, úponů a šlach. V této řadě působí zejména na klouby, vazivo, vazy kolen a kotníků. Je vhodný jako doplněk při léčbě úrazů, chřipce a při onemocněních postihujících vazový systém pohybové soustavy (revmatizmu). Pro zvýšení účinnosti doporučujeme kombinovat s Propolisovou tinkturou a tinkturou Imunostim Milota. Složení: oman kořen, srdečník nať, řebříček květ, přeslička nať, brutnák nať. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 5-6 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Užívání

Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 5-6 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Popis

Složení: oman kořen, srdečník nať, řebříček květ, přeslička nať, brutnák nať. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. 

Kozoroh 50g
Kozoroh 50g