Jaterní čaj 50g

Název

Jaterní čaj 50g

Složení

Fotografie

Účinky

Jaterní čaj

Bylinný čaj blahodárně působí na játra. Odbourává škodlivé látky z jater a zlepšuje jejich funkci. Svými účinky se chová jako čistící čaj jater, nesmí se však dlouhodobě užívat. Nejdéle 3 týdny. Jaterní dieta je nutná. Jako doplněk k čaji doporučujeme ostropestřec plod drcený na špičku nože před užitím čaje požít. Účinky čaje se tím zvýší. Složení: ostropestřec plod, brusinka list, mochna husí nať, zelený čaj (camellia sinensis), máta nať. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 15 min. popíjet i 1 dávku denně po dobu 2-3 týdnů. Nesladit. Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Užívání

Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 15 min. popíjet i 1 dávku denně po dobu 2-3 týdnů. Nesladit. Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Popis

Složení: ostropestřec plod, brusinka list, mochna husí nať, zelený čaj (camellia sinensis), máta nať. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. 

Jaterní čaj 50g
Jaterní čaj 50g