Horský 50g

Název

Horský 50g

Složení

Fotografie

Účinky

Horský čaj

Chuťově vyvážený čaj z horských bylin vhodný pro každodenní pití, přirozenou formou doplňuje energii a vitalitu. Je určen pro revitalizaci organizmu při sportovním výkonu. Pro optimální účinnost doporučujeme kombinovat s Bylinnou tinkturou Imunostim od fa. Milota. Složení: dobromysl nať, heřmánek květ, meduňka nať, ibišek květ, lípa květ, máta nať, mateřídouška nať. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 pol. lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 10 min. popíjet i 2 dávky denně po dobu 4-5 týdnů. Nesladit. Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí! Pro doplnění chuti přidat šťávu z lesních plodů.

Užívání

Užívání: 1,5 pol. lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 10 min. popíjet i 2 dávky denně po dobu 4-5 týdnů. Nesladit. Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí! Pro doplnění chuti přidat šťávu z lesních plodů.

Popis

Složení: dobromysl nať, heřmánek květ, meduňka nať, ibišek květ, lípa květ, máta nať, mateřídouška nať. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. 

Horský 50g
Horský 50g