Býk 50g

Název

Býk 50g

Složení

Fotografie

Účinky

Horní cesty dýchací-(BÝK)
Čajová směs blahodárně působí na sliznice hltanu, hrtanu a nosohltanu dále na mandle které tonizuje a uvolňuje krční obratle. Dále je vhodná jako prevence proti alergiím které způsobují ztrátu čichu a chuti s následným poškozením chuťových buňek. Uvolňuje ztuhlá ramena a týl jako průvodní jev nachlazení. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme kombinovat s Propolisovou tinkturou a tinkturou Rýma a nachlazení Milota. Složení: Hluchavka květ, Celík zlatobýl nať, Jestřabina nať, Divizna květ, Lopuch kořen, Podběl list, Jitrocel list. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 4-5 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Užívání

Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 4-5 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Popis

Složení: Hluchavka květ, Celík zlatobýl nať, Jestřabina nať, Divizna květ, Lopuch kořen, Podběl list, Jitrocel list. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. 

Býk 50g
Býk 50g