Býk 50g (Horní cesty dýchací)

Název

Býk 50g (Horní cesty dýchací)

Složení

Fotografie

Účinky

Horní cesty dýchací-(BÝK)
Čajová směs blahodárně působí na sliznice hltanu, hrtanu a nosohltanu dále na mandle které tonizuje a uvolňuje krční obratle. Dále je vhodná jako prevence proti alergiím které způsobují ztrátu čichu a chuti s následným poškozením chuťových buňek. Uvolňuje ztuhlá ramena a týl jako průvodní jev nachlazení. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme kombinovat s Propolisovou tinkturou a tinkturou Rýma a nachlazení Milota. Složení: Hluchavka květ, Celík zlatobýl nať, Jestřabina nať, Divizna květ, Lopuch kořen, Podběl list, Jitrocel list. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 4-5 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Užívání

Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 4-5 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Popis

Složení: Hluchavka květ, Celík zlatobýl nať, Jestřabina nať, Divizna květ, Lopuch kořen, Podběl list, Jitrocel list. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. 

Býk 50g (Horní cesty dýchací)
Býk 50g (Horní cesty dýchací)