Blíženci 50g (Dolní cesty dýchací)

Název

Blíženci 50g (Dolní cesty dýchací)

Složení

Fotografie

Účinky

Dolní cesty dýchací-(Blíženci)
Čajová směs blahodárně působí na průdušky a plíce. Uvolňuje dýchací cesty a upravuje nervový systém v oblasti dýchacích cest. Úspěšný je i při uvolňování ztuhlých a bolestivých končetin způsobených dlouhodobým nachlazením. Je možné ho užívat jako posilující prostředek při onemocnění dýchacích cest. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme kombinovat s Propolisovou tinkturou a tinkturou Průduškovou Milota. Složení: mařinka nať, kosatec oddenek, rozmarýn list. svízel nať, podběl květ, podběl list. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 pol. lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 4-6 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Užívání

Užívání: 1,5 pol. lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 4-6 týdnů. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Popis

Složení: mařinka nať, kosatec oddenek, rozmarýn list, svízel nať, podběl květ, podběl list. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. 

Blíženci 50g (Dolní cesty dýchací)
Blíženci 50g (Dolní cesty dýchací)