Beran 50g (Posílení obranného systému)

Název

Beran 50g (Posílení obranného systému)

Složení

Fotografie

Účinky

Posílení obranného systému-(Beran)
Čajová směs aktivně působí proti pocitu chladu v těle. Je vhodným čajem i při léčbě zánětu nosních dutin a zubních váčků. Užívá se také při virózách a chřipkových onemocněních. Slouží jako prevence astmatu. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme kombinovat s Propolisovou tinkturou a Imunostim tinkturou Milota. Složení: meduňka nať, hloh list s květem, kozlík kořen, jitrocel list, medvědice list. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 3-4 týdny. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Užívání

Užívání: 1,5 pol.lžíce přelít 0,5l vroucí vody, vyluhovat 20 min. Optimální účinnost zaručují 2 dávky denně po dobu 3-4 týdny. Nesladit. Upozornění: Nevhodné pro těhotné ženy a děti do 2 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Popis

Složení: meduňka nať, hloh list s květem, kozlík kořen, jitrocel list, medvědice list. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. 

Beran 50g (Posílení obranného systému)
Beran 50g (Posílení obranného systému)